Letnie plażowanie w Międzywodziu

Latem poszukujemy ciszy, spokoju, słońca i wody – czy można marzyć o czymś więcej? Polskie morze daje wiele możliwość, ale nie wiele jest okolic tak uroczych, jak gmina Dziwnów w województwie zachodniopomorskim. Międzywodzie – czy warto?

Słońce, piasek i fale

Międzywodzie to niewielka miejscowość położona na wyspie Wolin. Jest to idealne miejsce do letniego wypoczynku dla osób, które marzą o ciepłym morzu, kąpielach słonecznych i pięknej przyrodzie. Międzywodzie – atrakcje w okolicy to przede wszystkim Woliński Park Narodowy, który jest oazą dla ptaków, których można zaobserwować ponad 200 gatunków.

Warto również zobaczyć klify, które sięgają nawet 93 metry nad poziom morza. Jest to widok, który jest jedyny w swoim rodzaju, a dla miłośników przyrody stanowi niezapomniane wrażenie.

Międzywodzie – atrakcje w okolicy

To również możliwość rejsów statkiem, nauki windsurfingu, czy zwiedzenia okolicy na rowerze. W deszczowe dni można zwiedzić Planetarium w Międzyzdrojach, Gabinet Figur Woskowych, Oceanarium, czy nadmorski Park Miniatur i Kolejek.

Międzywodzie noclegi blisko morza

To możliwość budzenia się z widokiem na piękne polskie morze. Taki ranek, gdy słońce zagląda do pokoju, a szum fal słychać w oddali to dobry początek każdego dnia.